شماره مطلب: 24397
معاون آموزش ابتدایی اداره کل در جمع سرگروه های آموزشی دوره ابتدایی بیان کرد:

نگاه من به دوره ابتدایی و گروه های آموزشی نگاه خاص و ویژه است

معاون آموزش ابتدایی اداره کل در جمع سرگروه های آموزشی دوره ابتدایی نهاوند گفت: نگاه من به دوره ابتدایی و گروه های آموزشی نگاه خاص و ویژه است و خوشبختانه نگاه مدیر آموزش و پرورش نهاوند نیز بسیار خوب و ویژه می باشد.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(علیه السلام) و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش نهاوند در این جلسه یاسر نانکلی با تشکر از نگاه ویژه ای که مدیر آموزش و پرورش نهاوند به دوره ابتدایی دارد گفت: باید باور داشته باشیم که دوره ابتدایی دوره ای بسیار خاص و ویژه در آموزش و پرورش می باشد و خوشبختانه این نوع نگاه در آموزش و پرورش نهاوند نگاه غالب می باشد و این خود نویدبخش ایجاد تحولی مثبت در آموزش و پرورش شهرستان می باشد.

نانکلی افزود: خوشبختانه در سند تحول بنیادین هم دوره ابتدایی به صورت ویژه و مهم دیده شده است و از همه ی جنبه ها توجه خاص به این دوره شده است.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل گفت: قطعاً انتخاب شما به عنوان سرگروه های آموزشی در مجموعه‌ی آموزگاران شهرستان نهاوند سخت بوده است؛ بنابراین باید قدر این جایگاه را بدانید و شایستگی های خودتان را نشان داده و در راستای ارتقای کیفیت آموزشی تلاش کنید.

نانکلی افزود: سرگروه های آموزشی می توانند نقش بسیار پررنگی در ارتقای کیفیت آموزشی و برطرف سازی مشکلات داشته باشند و خطرات را در سریع ترین زمان شناسایی و مشکلات برنامه های درسی و روش های تدریس را پیدا و منتقل کنند.

معاون مدیر کل از دوره پیش دبستانی به عنوان دوره ای لازم و ضروری یاد کرد و گفت: با وجود این که دوره پیش دبستانی اختیاری می باشد، اما برای دانش آموزان بسیار تاثیرگذار و مهم می باشد و دانش آموزانی که دوره پیش دبستانی را گذرانده اند در ادامه تحصیل نیز بسیار موفق تر عمل خواهند کرد.

در ادامه جلسه علیرضا غلامی مدیر آموزش و پرورش نهاوند نیز از زحمات مجموعه ی معاونت آموزش ابتدایی و گروه های آموزشی تشکر و قدردانی کرد و از دریافت مجوز ساخت سه مدرسه ی ابتدایی در شهرستان نهاوند در سال آتی خبر داد.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.