شماره مطلب: 24083
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان بمناسبت یوم الله 13 آبان 97

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان بمناسبت یوم الله 13 آبان 97

سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان روز ملی استکبارستیزی بیانیه‌ای صادر کرد.

 سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)  استان همدان بمناسبت یوم الله 13 آبان 97 بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

بسمه تعالی

امسال در حالی به استقبال روز ملی مبارزه با استکبار جهانی خواهیم رفت که سپاه اربعین در یک رزمایش جهانی ، چشم عالم را به بزرگترین اجتماع بشری گرد مغناطیس سید الشهدا(ع) ، خیره و به کابوس دشمن تبدیل نمود.

بسیج فرهنگیان استان همدان با گرامیداشت 13  آبان سالروز تبعید حضرت امام(ره) ، کشتار دانش آموزان انقلابی ، و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اعلام میدارد:

1- با حضور بی نظیر ملت ایران در پیاده روی اربعین حسینی ، که علیرغم همه تنگناهای اقتصادی و سیاسی پر شورتر از گذشته برگزار شد. نظام استکبار جهانی را متوجه این حقیقت کرد که منطق ، منطق حسینی است و این راه پر عزت را حول محور ابا عبدالله(ع) زمان خویش تا برپایی حکومت جهانی ادامه خواهیم داد. 2- معتقدیم اگر چه سالیان درازی از حادثه 13  آبان 1343 می گذرد ،اما تفکر کاپیتولاسیون به شکل مدرن و بزک شده اش را هنوز زنده می دانیم که تحت عناوینی چون ،سند 2030 معاهده FATF بروز کرده به دنبال نابودی عزت، کرامت، استقلال و اقتدار کشور به دست خودمان است، زهی خیال باطل ملت بزرگ ایران با تکیه به پیام جهانی اربعین که در اندیشه تابناک امام راحل و رهبر حکیم انقلاب جاری است فریاد می زنند هیهات من الذله 3- نظام استکبار به سرکردگی آمریکا که همواره از 13  آبان لرزیده است بر ای این  روز تدارک جدی دیده ، تا با وضع تحریم های جدید ثانویه ملت رشید ایران را وادار به تسلیم کند، به آمریکا و ایادی منطقه ایش اعلام می کنیم : 4- شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه ، بدانید ملت ما هرگز غافلگیر و اسیر جنگ روانی شما در جبهه های اقتصادی نخواهد شد و با تحمل سختی ها و تنگناهای موجود تحت هدایتهای رهبر حکیم خود ، با کار آمدی مدیریتی همه مسئولین و کار گزاران نظام از این گردنه و فتنه عبور خواهیم کرد ، انشاا... لذا همه مدیران و خدمتگزاران کشور را دعوت به کار و تلاش مضاعف جهادی با تکیه به ظرفیت های موجود داخلی خصوصاً جوانان انقلابی ، شفاف سازی در عملکرد و برنامه ها و هوشمندی در برابر بازیهای برجامی اروپا می کنیم .

5-سند الگوی پایه اسلام ایرانی پیشر فت را که توسط مقام معظم رهبری ارائه گردیده است را قطب نمای سیاستهای ، تصمیمات و برنامه های اجرایی و قانونگذاری کشور دانسته تغییر نگاه در رویکرد مسئولین ، از سیستم اقتصادی سرمایه ای غرب به اقتصاد مقاومتی و مقابله جدی با ولنگاری فرهنگی را شرط تحقق آن    می دانیم . بسیج فرهنگیان نیز در کنار سایر محافل علمی و نخبگانی به ارائه نظرات خویش اقدام خواهد کرد.

6-در پایان ضمن دعوت همگانی خصوصاً فرهنگیان عزیز برای شرکت در راهپیمائی 13  آبان همه با هم فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر خواهیم داد. 

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.