شماره مطلب: 22605
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان خبر داد

درخشش معلمان مدارس استثنایی همدان در جشنواره تدریس گروه چندمعلولیتی

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: معلمان آموزش و پرورش استثنایی همدان موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم جشنواره تدریس گروه چندمعلولیتی شمال‌ غرب کشور شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،  محمد پورداوود امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه در اولین جشنواره تدریس گروه چندمعلولیتی شمال‌غرب کشور معلمان توانمند استان همدان موفق به کسب دو رتبه کشوری شدند، اظهار کرد: این موفقیت ارزشمند را به جامعه آموزشی استان تبریک می‌گویم.

وی گفت: میترا مجذوبی، زیبا مهری، ماندانا قهرمانی و آذر حاتمی از مدرسه استثنایی علاقبندیان همدان با موضوع تدریس نشانه « ر» مقام اول این مسابقات را از آن خود کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان افزود: زهرا پورجبار، معصومه کولیوند و صدرا چراغعلی ازمدرسه شهید اکبری شهرستان تویسرکان با موضوع «تدریس علامت بیشتر» مقام سوم را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه امروزه معلمین بایستی زمینه‌های مشارکت دانش‌آموزان را در فعالیت‌های خلاقانه آموزشی فراهم کرده ومانع از حافظه‌پروری در آنان شوند، تصریح کرد: در یک نظام آموزشی پویا، خلاق و نخبه‌پرور، معلمان با راهنمایی‌ ارزشمند خود به دانش‌آموزان می‌آموزند که چگونه یاد بگیرند و به تجربه‌های فردی و گروهی بپردازند.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.