شماره مطلب: 21467
مسوول بسیج فرهنگیان استان همدان:

تقویت فرهنگ بسیجی در منطقه داعش را نابود كرد

مسوول بسیج فرهنگیان استان همدان گفت: تقویت فرهنگ بسیجی در منطقه داعش را نابود كرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،   مرتضی سیاهوشی  در همایش سند تحول بنیادین با بیان اینکه هفته بسیج بهانه‌ای است تا به نیروهای انقلابی و کم‌نظیر توجه بیشتری شود، اظهار کرد: تشکیل بسیج به دستور تاریخی امام راحل بود و باید از این بابت خدا را شاکر بود.

وی با بیان اینکه در آن زمان امام خمینی(ره) به این باور رسیدند که تفکر بسیجی می‌تواند از مرزهای جغرافیایی فراتر رود، افزود: از این رو امروز شاهد شکل‌گیری بسیجیان جهان اسلام هستیم.

مسوول بسیج فرهنگیان استان همدان با بیان اینکه شکل‌گیری داعش و گروه‌های تکفیری باعث شد تا یک اجماع و بسیج جهان اسلامی در مقابله با این خناسان شکل گیرد، گفت: امروز می‌بینیم که به فضل الهی بسیج در خارج از مرزهای ایران نمود پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه دو ویژگی سبب شد تا بسیج جایگاه خود را در کشور و در خارج مرزها داشته باشد، تصریح کرد: نخستین ویژگی آلوده نشدن بسیج به اشرافی‌گری و سپس نگرفتن هزینه در مقابل کارهای بزرگ است.

سیاهوشی با اشاره به اینکه امروز شاهد آن هستیم که ایده امام راحل مبنی بر تفکر بسیجی در جهان در حال شکل‌گیری است، افزود: فرهنگ بسیج مردمی که توسط شهیدهمدانی در جنگ با کفار شکل گرفت امروز در سایر کشورهای همسایه و در جهان پذیرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه جریان‌های فکری فاطمیون، انصارالله، شیخ زاکزاکی و... همه زاییده تفکر بسیجی است، خاطرنشان کرد: به لطف خدا با نابودی داعش پیروزی لشگر اسلام بر لشگر کفر به وقوع پیوست.

مسوول بسیج فرهنگیان استان همدان با اشاره به سخنی از رهبری مبنی بر اینکه دشمن از دشمنی خود دست برنخواهد داشت و به شکل‌های مختلف عداوات خود را به این مرز و بوم نشان خواهد داد، افزود: پیروزی اسلام بر کفر حاصل خون شهداست.

وی با اشاره به اینکه با یکی دو ساعت سند تحول بنیادین تشریح نخواهد شد، یادآور شد: تلاش داریم با برگزاری چنین همایش‌هایی انگیزه فعال در معلمان بسیجی شکل گیرد تا به دنبال تحقق خواسته‌های خود باشند.

سیاهوشی با اشاره به اینکه بسیج هیچ‌گاه از بدنه آموزش و پرورش جدا نیست و مأموریت آن در دل بسیج فرهنگیان نهفته است، افزود: هر زمان کاری بر روی زمین مانده بسیج وارد میدان شده و آن را به انجام می‌رساند.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.