شماره مطلب: 16873
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:

ادارات همدان در اجرای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر پای کار آمده‌اند

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) با بیان اینکه در حال حاضر در 136 دستگاه اجرایی شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است، گفت: مدیران ادارات استان بیش از گذشته پای کار آمده‌اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،   به نقل از بسیج، سردار غلامعلی ابوحمزه در نشست مشترک اعضای ستاد و معاونین شورای امر به معروف و نهی از منکر استان اظهار داشت: در حال حاضر هماهنگی خوبی بین مدیران در حوزه اقامه نماز، حجاب، امر به معرف و حقوق شهروندی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در 136 دستگاه اجرایی شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است، افزود: با تشکیل گروه‌های مختلف، انجام برنامه‌ها و کارها از پیشرفت خوبی برخوردار است و مدیران ادارات استان بیش از گذشته پای کار آمده‌اند.

دبیر ستاد امر به معرف و نهی از منکر استان با اشاره به تشکیل یک هزار و 336 شورای امر به معروف و نهی از منکر در آموزش و پرورش استان ابراز کرد: مشکل اصلی ما در عفاف و حجاب ادارات به زمان پایان کار کارمندان باز می‌گردد که باید برنامه بیشتری را برای آنها و خانواده‌هایشان طراحی کنیم.

وی با تشریح برنامه‌های انجام شده در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان عنوان کرد: تشکیل شورای امر به معروف در دستگاه‌های قضایی و نظامی، برنامه‌ریزی برای 60 هزار صنف موجود در استان و برخورد قاطع و قانونی ناجا با هنجارشکنان از دیگر برنامه‌های ستاد به شمار می‌آید.

ابوحمزه تصریح کرد: در ارزیابی‌های انجام شده توسط وزارت کشور، استان همدان توانسته در بین دیگر استان‌های رتبه 4 کشور را به دست آورد که این نشان می‌دهد ما توانسته‌ایم در اجرای برنامه‌های خود تا اندازه‌ای موفق شویم.

وی گفت: در حال حاضر ما به فضای فعلی و اقدامات کنونی قانع نبوده و معتقدیم که تنها نسیمی از امر به معروف و نهی از منکر در استان پیچیده است و ما باید برای محقق شدن اهداف خود، بیشتر تلاش کنیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) افزود: با احساس تکلیف مسئولان و افراد فعال در این حوزه امیدواریم برنامه‌های ما مرحله به مرحله پیگیری شده و به نقطه مطلوب دست یابیم.

انتهای پیام/

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.