شماره مطلب: 16453
به مناسبت 9دی

مردم شریف ایران با حضور در راهپیمایی 9دی اعلام کردند که در کوران غبار فتنه هرگز گمراه نشده ودر خط رهبری باقی خواهند ماند

مسوول سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان در گفتگوباخبرنگار این سازمان گفت: حضور مردم ولایت مداروعزتمند ایران اسلامی در راهپیمایی نهم دی ماه 88نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زرین دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید،این روز در تاریخ انقلاب به عنوان روز بصیرت تبدیل به یوم ا... و ماندگار گردید.
نسخه مناسب چاپ

مسوول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در گفتگو باخبرنگار این سازمان به مناسبت نهم دی گفت:9دی اوج بی بصیرتی عده ای غافل یا مزدور،روز تابیدن نور بصیرت الهی بر دل امت، نهایت عزت و سر افرازی ملت و حقارت دشمنان داخلی و خارجی نظام ، بخشش فریب خوردگان و غضب بر فتنه گران توسط امت وروز مانور اعلام آمادگی یاران آخرالزمانی حضرت ولی عصر(عج)بود.

وی افزود:حضور مردم ولایت مداروعزتمند ایران اسلامی در راهپیمایی نهم دی ماه 88نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زرین دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید،این روز در تاریخ انقلاب به عنوان روز بصیرت تبدیل به یوم ا... و ماندگار گردید.

سیاهوشی در ادامه گفت: امت مسلمان ایران در نهم دی ماه 88بیعت مجدد خود با آرمانهای والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و نفرت از سران فتنه را اعلام کرده و آنان را بعنوان مفسد فی الارض مورد خشم انقلابی خود قرار داده و خواستار محاکمه شدید این جنایتکار شد. و حال عده ای خود فروخته ی پشیمان از انقلاب با گذشت 7سال از آن ظلم بزرگ علیه نظام که اگر نبود بصیرت مردم و هدایت های پیامبر گونه ی شجاع انقلاب و رهبر بصیر حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) می توانست باعث انحراف انقلاب از مسیر اصلی خود شود را یک سوء تفاهم و دعوای سیاسی خوانده و به دنبال تطهیر سران فتنه بود ه و گاه بی گاه به حمایت از این خائنان به سخنرانی و قلم فرسایی می پردازند و خوش خدمتی و وابستگی خود را به استکبار جهانی و شیطان بزرگ اعلام می نمایند که امیدواریم هرچه زودتر به اشتباه خود پی برده ودرصدد جبران برآید زیرا انشاءالله روزی خواهد رسید که فتنه گران و سران فتنه در محضر مردم شریف ایران به دست این امت حزب ا... محاکمه و رسوا شوند، بنا به وعده الهی پیروزی اسلام بر کفر قطعی است و تا مادامی که این ملت در خط رهبری باشند خدشه ای بر این نظام الهی وارد نخواهد شد چرا که شرط اصلی این پیروزی پیوند امام با امت است و مردم شریف ایران با حضور در راهپیمایی 9دی اعلام کردند که در کوران غبار فتنه هرگز گمراه نشده ودر خط رهبری باقی خواهند ماند.

وی در پایان با ضروری دانستن این نکته گفت:  امروزعده ای خواص بی بصیرت یا مغرض تلاش می کنند حماسه نهم دی ماه را که پایه های کاخ سفید و یزیدیان زمان را لرزاند و باعث استحکام هر چه بیشتر پایه های نظام شدبسیار عادی جلوه داده و از گرامی داشت و یاد آوری آن جلوگیری نمایند بنابراین بر همه دوستداران نظام فرض است که این مناسبت بزرگ را یادآوری و گرامی بدارند.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.