شماره مطلب: 16451
به مناسبت 9دی

نهم دي يادآور تجديد ميثاق امت اسلامي ايران با ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و ولايت است

در بیانیه 9دی سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان آمده است: نهم دي يادآور تجديد ميثاق امت اسلامي ايران با ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و ولايت است كه خود حاصل ژرفاي بصيرت و آگاهي ملت ايران و منبعث از فرهنگ عاشورا و حميت مذهبي است كه جهانيان را تسليم اراده خود كرد و خشم و عصبانيت دشمنان و منافقين ملت را همراه با انفعال و عقب‌نشيني از مواضع نادرست‌شان به ارمغان آورد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،  متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

نهم دي ماه سال 88 به عنوان برگ زريني از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاريخ كشور ايران اسلامي، پيام ولايت‌مداري ملت بسيجي و قدرشناس را به جهانيان فرياد زد و مردم بصير و انقلابي با حضور پرشكوه و يكپارچه در آن راهپيمايي عظيم نشان دادند كه توطئه‌ها و نقشه‌هاي استكبار جهاني و نوكران دست‌آموز او نخواهند توانست در ادامه راه شهدا و امام شهيدان خلل ايجاد كنند.  

 نهم دي يادآور تجديد ميثاق امت اسلامي ايران با ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و ولايت است كه خود حاصل ژرفاي بصيرت و آگاهي ملت ايران و منبعث از فرهنگ عاشورا و حميت مذهبي است كه جهانيان را تسليم اراده خود كرد و خشم و عصبانيت دشمنان و منافقين ملت را همراه با انفعال و عقب‌نشيني از مواضع نادرست‌شان به ارمغان آورد.

 

نهم دی به گفته ی رهبر فرزانه ی انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است . این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است در نهم دی ماه مردم غیور ایران اسلامی نشان دادند که همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند آنچنانکه حضرت امام ( ره ) فرمودند " پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد . " توطئه دشمنان داخلی و خارجی درتمام زمانها با چهره ای متفاوت خودنمایی کرده است از توطئه تجزیه‌طلبان تا کودتای نظامی، حمله طبس، جنگ تحمیلی، براندازی منافقین و بنی صدر و کمونیست‌ها، ترور مردم بی‌گناه و انفجار نخست وزیری، فتنه سال88 و امروز نفاق در چهره ای جدید وارد شده است . پروژه نفوذ ، هویت زدایی از نسل جوان ، نشانه رفتن استقلال کشور و دل در گرو بیگانه داشتن خطراتی است که با طراحی دشمن در حال اجراست.

ما فرهنگیان بسیجی اعلام می داریم:

1- با اذعان بر مسئولیت بزرگی که در تربیت نسل آینده بر دوش داریم از هیچ گونه تلاشی برای نهادینه کردن فرهنگ ناب محمدی (ص) و ارزش های انقلاب اسلامی ایران که ثمره ی خون هزاران شهید است کوتاهی نخواهیم کرد و یقین داریم با وجود این جوانان مومن و بصیر نقشه ها و فتنه های دشمنان نظام ومردم، نقش برآب خواهد شد .

2-با بیعت مجدد با آرمان های امام راحل(ره) و تبعیت محض از مقام عظمای ولایت تاکید می کنیم آماده ایم تا در راه اعتلای کلمه «لا اله الا الله »و آرمان های والای انقلاب و امام و رهبری معظم ،جان ناقابل خود را در راه دوست هدیه کنیم.

3-تنها راه پیشرفت و سعادت ملت وکشوربرخورداری از تفکر و روحیه انقلابی،تکیه بر ظرفیت های داخلی ،ایستادگی و مقاومت،بی اعتمادی به دشمن،التزام عملی به اصل ولایت فقیه خصوصا از سوی مسئولین قواست، نه سازش،تسلیم،انفعال،ساده لوحی در دفاع از دستاورد های انقلاب در مواجه بادشمن،میدان دادن به عناصر فتنه،نفوذیها،غرب گرایان،غارت گران بیت المال که اینها تنها بخشی از حقوق شهروندی ملت است که باید توسط دولت رعایت شوند

4-همگان را توجه می دهیم به باز خوانی جمله ای حکیمانه از علامه حسن زاده عاملی که می فرمایند:

«گوشتان به دهان رهبر باشد چون ایشان گوششان به دهان حجت ابن الحسن(عج) است ».

5-ضمن گرامی داشت یاد و خاطره این حماسه بزرگ همگام بامردم بصیر و انقلابی استان همدان در راهپیمایی نهم دی ماه 95شرکت خواهیم کرد.             

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.