شماره مطلب: 16313
نائب رئیس مجمع بسیج شهرستان همدان:

مسئولان ارشد نظام مسئولیت شکست برجام را برعهده بگیرند

نائب رئیس مجمع بسیج شهرستان همدان با بیان اینکه مسئولان ارشد نظام باید مسئولیت شکست برجام را برعهده بگیرند، گفت: معلمان بصیر انقلابی مطالبه این خصیصه راهبردی را از مسئولان ارشد نظام در پذیرش مسئولیت شکست برجام را خواستار هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،  مدیرکانون بسیج فرهنگیان ناحیه یک همدان با اشاره به شکست برجام به مسئله مسئولیت‌پذیریدر جامعه پرداخت و اظهار داشت: مسئولیت‌پذیری یکی از مهم‌ترین مولفه‌های تربیتدینی دانش‌آموزان در آموزش و پرورش تراز تمدن نوین اسلامی است.

وی با اشاره به ضرورتمسئولیت‌پذیری در جامعه افزود: به همین منظور لازم است منش مسئولیت‌پذیری در مدیرو معلمان مدارس تراز انقلاب اسلامی نهادینه شود.

نائب رئیس مجمع بسیج شهرستانهمدان در این خصوص خیزش جریانی و پیوسته معلمان مجاهد انقلابی را تنها راهکاراصولی دانست و ابراز داشت: توسط این گروه پیشرو باید تولید محتوا و مطالبه جدی ومستمر عملیاتی شدن این راهکار در ساختار آموزش و پرورش در تمام سطوح مورد توجهقرار گیرد.

وی ادامه داد: اجرای اوامرولی در مکتب تشیع بالاترین مسئولیت‌پذیری را در پی دارد که اوامر امام المسلمین درطول دوره مذاکرات برجام به این ترتیب بوده است.

کاوسی‌امید با بیان اینکهمسئولان ارشد نظام باید مسئولیت شکست برجام را برعهده بگیرند، تصریح کرد: معلمانبصیر انقلابی همواره ضمن پیگیر بودن در راستای پرورش جامعه مسئولیت‌پذیر، مطالبهاین خصیصه راهبردی را از مسئولان ارشد نظامدر پذیرش مسئولیت شکست برجام را خواستار هستند.

وی اضافه کرد: این مسئولانهمان گونه که در سخنرانی‌های شروع مذاکرات اظهار داشتند که مسئولیت انجام مذاکراتبا شخص رئیس جمهور است هم اکنون که با شکست مواجه شده‌اند نیز با همین ادبیات ازنتایج برجام صحبت کنند.

نائب رئیس مجمع بسیج شهرستانهمدان با بیان اینکه این مسئولان با مرور منویات و تذکرات امام خامنه‌ای(مد ظلهالعالی) در خصوص برجام اظهارات دقیقی ابراز کنند، افزود: به طور قطع تحریف بیاناتامام المسلمین مصداق تهمت و افتراء بوده و با مسئولیت‌پذیری ایشان در منافات است.

انتهای پیام/

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.