شماره مطلب: 11074
سردار مجیدی مطرح کرد

شهدا پهلوانان عرصه‌ جهاد و شهادت/ به کسانی رأی دهیم که نگاهشان به غرب نباشد

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: شهدا هم در عرصه‌های ورزش و هم در عرصه‌های جهاد و شهادت پهلوان بودند.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،  به نقل از بسیج ، سردار مظاهر مجیدی  در مجمع بسیج ورزشکاران همدان با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار کرد: شهدای ورزشکار با اخلاق خود بسیار زیبا ورزش را با دفاع و جهاد عجین کردند.

وی با بیان اینکه استان همدان در بحث شهدای مدافع حرم 6 شهید دارد و دو شهید آن نیز از قشر ورزشکاران است، افزود: شهید صانعی و شهید مصطفوی از شهدای نسل چهارم این انقلاب هستند که برای دفاع از اهل بیت(ع) جان خود را فدا کردند.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان عنوان کرد: سردار همدانی نیز اهل ورزش بودو جزء کسانی بود که توجه ویژه به ورزش داشت.

وی با بیان اینکه رسالت بزرگی بر عهده ماست که باید به آن برسیم، ادامه داد: پهلوانی صحنه‌های مختلفی دارد که یکی از آنها نیز صحنه ورزش است.

مجیدی ابراز داشت: شهدای بزرگوار برای ما الگو هستند، که هم در عرصه‌های ورزش و هم در عرصه‌های جهاد و شهادت پهلوان بودند.

وی تأکید کرد: مردم ایران باید به سویی بروند که این شهدا رفتند، باید از بسیاری موضوعات خودداری کنیم، ما در امسال دو امتحان الهی داشتیم که یکی از آنها راهپیمایی 22 بهمن بود که حضور مردم، به ویژه ورزشکاران پر رنگ‌تر از هر سال بود.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تصریح کرد: رسالت دیگر ما انتخابات است که شهیدان منتظر هستند تا ببینند ما در این امتحان چه می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: معاندین با نظام جمهوری اسلامی هرگز از این نظام حمایت نکرده‌اند ولی این بار نه تنها نظام را حمایت می‌کنند بلکه مردم را نیز به پای صندوق‌های رأی تشویق می‌کنند و برای ما تعیین تکلیف می‌کنند.

مجیدی با بیان اینکه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) طی چند ماه گذشته در بحث نفوذ تأکیدات فراوانی داشته‌اند، ادامه داد: در اینجا بصیرتی می‌خواهد که ما در همان ساعات اولیه به پای صندوق‌های رأی برویم و بتوانیم زمینه را برای حضور حداکثری فراهم کنیم.

وی در رابطه با بحث بعدی که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیشتر به آن تأکید دارند، گفت: نکته دومی که ایشان بر آن تأکید دارند انتخاب اصلح است.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ابراز داشت: باید افرادی را انتخاب کنیم که مدافع مردم و همفکر مردم و خانواده معظم شهدا باشند و مانند مجلس ششم نشود که به جای اینکه مدافع اسلام و مردم باشند در صحن مجلس تحصن کنند.

وی با بیان اینکه باید به کسانی رأی بدهیم که نگاهشان به غرب نباشد، خاطرنشان کرد: ما باید بصیرتی داشته باشیم که آن راه و صراطی را که شهدا هموار کردند و به ما سپردند، آن را در هفتم اسفند ادامه دهیم تا پیش شهدا سربلند باشیم.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.