رئیس اداره پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش همدان:
رئیس اداره مراقبت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش استان همدان گفت: باید نگاه سیاسی از بحث آموزش و پیشگیری از اعتیاد برداشته شود.
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) همدان تأکید کرد
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: ترویج و نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف ونهی از منکر در جامعه با کار فرهنگی تحقق‌پذیر است.
سردارغیب پرور
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز باید یزید زمان را شناخت . امروز همگان می بایستی بدانند صهیونیستی که در ماجرای کربلا نقش داشت، همان صهیونیسم اما به شکل مدرن در مقابل مسلمین جهان ایستاده است
1
2
3
4

مقالات

اخبار

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی اقدام اخیر امریکا نسبت به قدس را «غلط زیادی» خواندند و گفتند: آنها قادر به انجام چنین کاری نخواهند بود و تلاش‌های آنها به سرانجام نخواهد رسید.
کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی منطقه قهاوند با حضور فرمانده سپاه قهاوند و مدیر کانون بسیج فرهنگیان قهاوندو مسئولان آموزش و پرورش قهاوند و نمایندگان ادارات و نهادهای منطقه تشکیل جلسه داد.
در پی حادثه ناگوار نفتکش سانچی و درگذشت سرنشینان آن، جامعه اسلامی فرهنگیان همدان با صدور پیامی این حادثه تلخ و ناگوار را به خانواده درگذشتگان و ملت شریف ایران تسلیت گفت.
رییس آموزش وپرورش قهاوند از اجرایی شدن مواد ومفادی از قوانین برنامه ی ششم توسعه خبر داد که بر اساس آن فرهنگیان بسیجی با سابقه ی 12 ماه حضور در جبهه مشمول معافیت مالیاتی می شوند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان از اجرای طرح «شهیدپژوهی» در مدارس استان همدان خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش‌آموزان است.