وضعیت حاکم بر جامعه در زمان امام حسن عسگری عليه السلام
شاید عمده ترین کاری که امام حسن عسکری علیه السلام در این 6 سال امامت انجام دادند؛ علاوه بر توسعه شبکه وکالت و توصیه اطرافیان به مسئله تقیه و حفظ شیعه، مسئله معرفی امام دوازدهم حضرت بقیة الله الاعظم بوده است.
نهضت روشنگری با حضور فرهنگیان بسیجی در شهرستان اسدآباد برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از اسدآباد، نهضت روشنگری استکبارستیزی به همت کانون بسیج فرهنگیان با حضور فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد و فرهنگیان بسیجی برگزار شد.
توسط کانون بسیج فرهنگیان ناحیه یک برگزارشد:
مدیر کانون بسیج فرهنگیان ناحیه یک گفت: کارگاه آموزش خانواده در شهر مریانج با حضور 300 نفر در کانون قرآن امام صادق(ع) برگزار شد.
یادداشت خداحافظی جان کری؛ ویژه دلدادگان / کری: حالا نوبت فشار بر برنامه موشکی است
وزیر خارجه آمریکا می‌گوید مذاکرات با تهران برای عقب نشاندن ایران از ساخت بمب اتم، به نتیجه رسید و حالا دولت بعدی آمریکا باید ضمن ادامه اعمال فشار بر ایرانی‌ها، برای عقب نشاندن برنامه موشکی ایران تلاش کند.
1
2
3
4

مقالات

اخبار

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در نشست «سندآموزشی 2030» با اشاره به متن روی جلد این معاهده گفت: تاریخ رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران هجری شمسی است اما سند به تاریخ 1410 نیست و تاریخ میلادی ملاک قرار گرفته شده است که این نشانه نگاهی مغایر با اندیشه اسلامی، ایرانی، درونی و متاثر از ادبیات یونسکو است
تقریبا کمتر مقام مسئولی در وزارت آموزش و پرورش را می توان پیدا کرد که بر آسیب های اجتماعی دانش آموزان مهر تایید بزند و حتی اگر هم با انبوهی از مستندات با عالی ترین مقامات سخن بگویی بازهم سرآخر خواهند گفت: "فضا آنگونه هم که رسانه ها شلوغش می کنند، غبارآلود نیست."!
به نظر می رسد روند کلی تالیف کتاب های درسی به سوی مسئله محوری که از سیاست های برنامه درسی ملی نیز هست، تغییر کرده اما برای تحقق کامل این مسئله مشکل بزرگی به نام شیوه ارزشیابی درسی و کنکور همچنان سد راه مفهومی شدن سطح یادگیری دانش آموزان است. در واقع تا ارزشیابی در مدارس به این شکل باشد و ارزشیابی اجتماعی و ذهنی نیز تغییر نکند تغییر کتاب های درسی به تنهایی اثرگذار نخواهد بود.
فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه هدف در بسیج ورزشکاران الگوسازی و نمونه‌سازی است، گفت: ما باید به این سمت و سو برویم که خروجی، انسان‌های مومن، متعهد، دیندار، تحصیل کرده و انقلابی باشد و در این صورت موفق بوده‌ایم.
کارشناس مذهبی با بیان اینکه می‌توان فضای مجازی را قتلگاه جوانان نامید، گفت: این یک هشدار و زنگ خطر است که تاریکی فضای جامعه ما را می‌گیرد.