مسئول بسیج فرهنگیان کشور در شهرکرد:
دکتر شعبانعلی رمضانی گفت: دشمن از طریق مسائل اقتصادی مردم و مسئولین را مورد هدف قرار داده است.
سناتور آمریکایی:
یک سناتور آمریکایی گفت که توافق هسته‌ای با ایران معاهده نبوده و آمریکا ملزم به پایبندی به آن نیست.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه پایگاه‌های مقاومت بسیج قلب استکبار را به لرزه در می‌آورد، گفت: اثرگذاری کار پایگاه‌ها باید در مساجد دیده شود، جایگاهی که دشمن از آن واهمه دارد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و جمعی از یگانهای نیروهای چهارگانه ارتش:
برای یک کشور بدترین حالت آن است که مسئولان آن کشور، از تشر دشمن بترسند زیرا این کار در را برای ورود، تجاوز و تعرض او باز می کند.
1
2
3
4

مقالات

اخبار

معاون توسعه‌ی مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان گفت: اورژانس درمانگاه فرهنگیان همدان با حضور پزشکان مجرب آماده پذیرش و ارائه‌ی خدمات درمانی در بخش های مختلف به فرهنگیان محترم است.
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه تخلفات صورت گرفته در بانک سرمایه و این صندوق به صورت زنجیره‌ای با هم در ارتباط است از احتمال اعلام نتایج تحقیق و تفحص در خرداد ماه خبر داد.
اصلاحات آموزشی در قالب خصوصی سازی به دلیل عدم آشنایی کامل از نوع سیاست گذاری، اجرا، اهداف و مقاصد، عدم ایجاد بستر مناسب و از طرفی نیز به دلیل جهت گیری انگیزه ی اقتصادی و کسب سود در مدارس تحت تصدی، مانع تحقق اهداف تعلیم و تربیت در پروژه خصوصی سازی بوده و آموزش را تا سطح یک کالای سود آور قابل معامله تنزل داده است.
بی سوادی سفید از آن جمله بی سوادی هایی محسوب می شود که به سادگی قابل تشخیص نیست و در آمارها هم ثبت نمی شود.
معلم در جمهوری اسلامی تراز عملکردی می خواهد، تراز او در رفتار و کردار دین فطری با روحیه انقلابی است که بیست و چهارشاخص های این معلم در این یادداشت احصا و بررسی شده است.