وزیر سابق بهداشت:
حید دستجردی گفت: ما در پی آنیم که کشور را به بهترین نحو مدیریت کنیم و دولتی را نمی‌خواهیم که وزیرش فحش می‌دهد یا میکروفن پرتاپ می‌کند یا تند برخورد می‌کند؛ هم‌چنان که در مناظره‌های تلویزیونی گاهی بی‌اخلاقی‌هایی دیده می‌ شد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار اقشار مختلف مردم:
رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: در مجموعه‌ی کشورهای ناامن منطقه، جمهوری اسلامی با امنیت و آرامش مشغول تدارک انتخابات است.
مسئول بسیج فرهنگیان کشور در شهرکرد:
دکتر شعبانعلی رمضانی گفت: دشمن از طریق مسائل اقتصادی مردم و مسئولین را مورد هدف قرار داده است.
سناتور آمریکایی:
یک سناتور آمریکایی گفت که توافق هسته‌ای با ایران معاهده نبوده و آمریکا ملزم به پایبندی به آن نیست.
1
2
3
4

مقالات

اخبار

عضو کمیسیون آموزش مجلس با تأکید بر اینکه هرگونه خرید خدماتی که انجام می‌شود، باید از مدارس غیر دولتی انجام شود، گفت: خرید خدمات آموزشی و بسته حمایتی، انحرافات و رانت‌هایی است که صورت می‌گیرد.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه مسوولان در وظیفه خود در برخورد با نفوذ کم‌کاری و بی‌توجهی کرده‌اند، گفت: افراد نفوذی به دنبال تزریق فرهنگ مبتذل غرب در بخش‌های مختلف هستند.
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مسائل مربوط به حق‌التدریسی‌ها موضوع چند جلسه گذشته این کمیسیون بوده است، گفت: تصمیمات ما درباره تعیین تکلیف 38 هزار نفر از حق‌التدریسی‌ها تا فردا نهایی می‌شود و به صحن علنی مجلس می‌رود.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس با جمعیت بیش از 100 دانش آموز، اغلب دارای نمازخانه هستند، گفت: بیش از 90 درصد مدارس پر جمعیت نمازخانه دارند.
عضو تیم تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به این که هم اکنون در حال بررسی برخی تخلفات در شرکت‌های زیرمجموعه‌ بانک سرمایه و صندوق ذخیره هستیم، گفت: تا نیمه اول شهریور کار تحقیق و تفحص به پایان می‌رسد.